به سایت کارآموزان خوش آمدید

جستجو
Generic filters

وضعیت: رزرو

آموزش مقدماتی تا پیشرفته متلب

مدرس دوره: دکتر علی کارساز
دکتری برق- دانشیار موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش: 16ساعت و 15 ذقیقه
نرم افزار متلب در سه دهه گذشته به عنوان یک نرم افزار نیرومند در حوزه مهندسی به ویژه مهندسی برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی مطرح شده است به طوری که پیشرفت یک تئوری خاص در این حوزه را با میزان پیشرفت دستورات و یا جعبه ابزارهای آن در نرم افزار متلب می توان بررسی نمود. نرم افزار متلب در سال 1984 در کالیفرنیا امریکا تاسیس و هم اکنون با بیش از 3600 کارشناس و دانشمند به کار خود ادامه می­دهد. نام متلب به عنوان آزمایشگاه ماتریس انتخاب گردیده است.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

جعبه ابزار پردازش سیگنال متلب

مدرس دوره: دکتر محسن عباسی جنت آباد
دکتری برق – استادیار موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
تولباکس Signal Processing الگوریتم های استاندار صنعتی را برای پردازش سیگنال های آنالوگ و دیجیتال فراهم می کند. شما می توانید از این جعبه ابزار برای مصور سازی سیگنال ها در دامنه های زمانی و فرکانسی، محاسبه FFT  ها برای تحلیل های طیفی، طراحی فیلتر های FIR و IIR و پیاده سازی کانولوشن، مدولاسیون، نمونه برداری مجدد و سایر روش های پردازش سیگنال استفاده کنید. الگوریتم های این تولباکس را می توانید به عنوان مبنا برای توسعه ی الگوریتم های دیگر برای پردازش صوت، ابزار دقیق و ارتباطات بی سیم استفاده کرد.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

پردازش تصویر در متلب

مدرس دوره: مهندس نجمه ربانی
دانشجوی دکتری – دانشگاه سمنان
مدت آموزش:
پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهٔ بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. بهبود تصاویر دربرگیرندهٔ روش‌هایی چون استفاده از فیلتر محوکننده و افزایش تضاد برای بهتر کردن کیفیت دیداری تصاویر و اطمینان از نمایش درست آن‌ها در محیط مقصد است، در حالی که بینایی ماشین به روش‌هایی می‌پردازد که به کمک آن‌ها می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرد تا از آن‌ها در کارهایی چون رباتیک و محور تصاویر استفاده شود. در این دوره به آموزش کار با تصاویر در محیط متلب می پردازیم ….

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

رابط گرافیکی متلب

مدرس دوره: مهندس محمد حمیدزاده
دانشگاه علم و فن آوری مازندران
مدت آموزش:
مزیت اصلی طراحی رابط کاربری گرافیکی، علاوه‌بر ایجاد یک زیبایی ظاهری، ایجاد سهولت استفاده از برنامه توسط کاربر است. از یک کد ساده چند خطی گرفته تا یک مجموعه بزرگ نرم‌افزاری، افزودن یک رابط کاربری گرافیکی مناسب به برنامه باعث ارتقای کیفیت استفاده و کاربردپذیری بیشتر آن خواهد شد. بر این اساس، این مدیادرس به آموزش برنامه نویسی گرافیکی (GUI) در نرم افزار MATLAB اختصاص یافته است. در این دوره ضمن ارائه مفاهیم ضروری اولیه و اصول طراحی GUI، تمام مولفه‌ها (یا المان‌ها)ی گرافیکی قابل استفاده در یک GUI معرفی شده و با ذکر مثال مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

جعبه بازار مخابرات متلب

مدرس دوره: دکتر محسن عباسی جنت آباد
دکتری برق – استادیار موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
تولباکس Communications System شامل الگوریتم ها و ابزار هایی برای طراحی و شبیه سازی و تحلیل سیستم های مخابراتی است. این قابلیت به صورت توابع MATLAB، اشیای سیستمی MATLAB و بلوک های سیمولینک متلب در دسترس هستند. این جعبه ابزار شامل الگوریتم هایی برای کد گذار منبع، کد گذار و کانال، جا گذاری و مدولاسیون، برابر سازی همزمان سازی و مدل سازی کانال است. همچنین ابزار هایی برای تحلیل نرخ خطای بیتی، ایجاد دیاگرام چشمی و منظومه ای و مصور سازی مشخصات کانال ایجاد شده است.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>