به سایت کارآموزان خوش آمدید

جستجو
Generic filters

وضعیت: رزرو

صفر تا صد میکرو آرم LPC

مدرس دوره: دکتر محسن عباسی جنت آباد
دکتری برق- استادیار موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
 NXP از بزرگترین تولیدکنندگان مدارات آنالوگ و دیجیتال است و هم‌اکنون از تولیدکنندگان اصلی میکروکنترلرهای ARM به حساب می‌آید. میکروکنترلرهای تولیدی این شرکت طیف وسیعی از هسته‌های ARM از قبیل ARM11 ، ARM9 ، ARM7TDMI-S و CortexM0/M1/M3/M4 را شامل می‌شود. میکروکنترلرهای ARM شرکت NXP، در خانواده‌های LPC1000، LPC2000، LPC3000 و LPC4000 تولید می‌شوند. این میکروکنترلرها طیف گسترده‌ای از ادوات جانبی از قبیل ADC، DAC، USB، Ethernet، راه‌اندازهای LCD، کنترل‌کننده‌های حافظه و… را شامل می‌شوند. این تراشه‌ها کارایی خوبی از خود نشان داده‌اند و در بسیاری از کاربردهای صنعتی کارکرد قابل قبولی را ارائه کرده‌اند.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

صفر تا صد میکرو آردوینو – یونو

مدرس دوره: مهندس مجتبی احمدی
موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
آردوینو یا Arduino یک پلتفرم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متن‌باز است. پلتفرم آردوینو شامل یک میکروکنترلر تک‌بردی متن‌باز است که قسمت سخت‌افزار آردوینو را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، پلتفرم آردوینو یک نرم‌افزار آردوینو IDE که به منظور برنامه‌نویسی برای بردهای آردوینو طراحی شده‌است و یک بوت لودر نرم‌افزاری که بر روی میکروکنترلر بارگذاری می‌شود را در بر می‌گیرد.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

برنامه نویسی میکروکنترلر PIC به زبان بیسیک مقدماتی

مدرس دوره: مهندس مهدی برادران
موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
عبارت PIC از سر کلمه های Programmable Interface Controller گرفته شده که به معنای کنترل کننده های ارتباطی برنامه پذیر است . این میکروکنترلرها ساخت کمپانی میکروچیپ می باشند انواع متنوعی از این میکرو به شکل های 64 و 32 بیتی در بازار موجود است روش های برنامه نویسی این میکروکنترلر به زبان های مختلف وجود دارد که در این دوره آموزشی با نحوه برنامه نویسی این میکرو با زبان بیسیک مقدماتی آشنا می شویم …

درباره دوره بیشتر بدانیم >>

وضعیت: رزرو

 برنامه نویسی میکروکنترلر AVR به زبان بیسیک مقدماتی 

مدرس دوره: مهندس مهدی برادران
موسسه آموزش عالی خراسان
مدت آموزش:
میکروکنترلر AVR نوعی میکروکنترلر تولید شده توسط شرکت Atmel است که مزایای خاصی نسبت به تراشه‌های رایج دیگر دارد، اما ابتدا باید روشن شود که میکروکنترلر چیست؟ میکروکنترلر نوعی چیپ قابل برنامه‌ریزی جهت کنترل دستگاه‌هایی است که نیازمند ذخیره اطلاعات هستند. برای فهم بیشتر بهتر است یک میکروکنترلر را با رایانه شخصی مقایسه کرد که مادربرد در آن به کار رفته است. در مادربرد یک ریزپردازنده (تراشه‌های AMD یا اینتل) قرار دارد که از طریق آن می‌توان به هوشمندی، حافظه RAM و EEPROM و رابط‌های دیگر سیستم مانند پورت‌های USB، درایوهای دیسک و رابط های نمایشگر اشاره کرد.

درباره دوره بیشتر بدانیم >>